Cro-fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

5 posters

Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam sub lis 25, 2008 3:53 pm

Evo da i ja predstavim svoje Mostarce, čiji ću uskoro biti i pravi član. Wink Ukratko, Ultrasi su nastali kao navijačka udruga podrške jedinom i pravom mostarskom klubu Zrinjski. Od svojih osnutaka Zrinjski je hrvatski klub, pa su tako i Ultrasi sastavljeni većinom od Hrvata, uz mali, neznatan broj ljudi drugih nacionalnosti.

POVIJEST

Evo da počnemo s malo povijesti:U travnju 1994. godine napravljen je i Inicijativni odbor Kluba navijača Zrinjskog, Ultras-a'', koji je imao za cilj da u roku od dvije godine organizira Skupštinu navijača. Ipak, što radi ratnih okolnosti, što radi nemara u roku od dvije godine to se nije napravilo. Na utakmice se odlazilo, a Zrinjski je svoje domaće utakmice mahom prijateljske igrao u Imotskom (Republika Hrvatska), odnosno stadion Pecara u Širokom Brijegu.

Godine 1994. u Mostaru je odigrana finalna utakmica za prvaka tadašnje HR H-B u kojoj su se sastali domaćin Zrinjski i ekipa Mladost Dubinta sa Širokog Brijega (današnji NK ''Široki Brijeg''). U dosta zanimljivoj igri navijači nisu uspjeli vidjeti ni jedan pogodak, te je rezultat ostao 0:0. Na toj utakmici skupilo se oko 5000 gledatelja, a onih najžešćih bilo je oko 300 – 400, koji su se smjestili na centralnu zapadnu tribinu. Na toj utakmici po prvi put je i postavljen transparent sa natpisom Ultras. Ta utakmica ostala je znači zapamćena po prvom organiziranom i donekle spontanom okupljanju Ultras-a na utakmicama svog voljenog kluba.

Nakon te utakmice piše se nova povijest organiziranog navijanja u gradu na Neretvi. Već godinu dana kasnije Ultras-i se okupljaju na košarkaškim utakmicama Zrinjskog, a česti su odlasci i na gostujuće terene.

Godine 1997. u hrvatskom domu Herceg Stjepan Kosača održana je i prva Skupština Kluba navijača na kojoj se okupilo preko 400 članova ove navijačke grupe. Nakon te Skupštine jedna od udarnih podgrupa Ultras-a bila je ekipa navijača pod imenom ''Zrinjevci'', koji su bili česti na svim utakmicama koje je Zrinjski igrao. U tom periodu bilježe se brojna gostovanja širom Hercegovine, a odlazi se i u Kiseljak, Vitez, Ramu, Orašje…

Godinu dana kasnije Zrinjski po prvi put pokušava izboriti Europu i to preko Play off za prvaka Bosne i Hercegovine. Plemići se nalaze u grupi zajedno sa Željezničarom i Bosnom iz Visokog, a sve utakmice se igraju na stadionu Koševo u Sarajevu. Slobodno se može reći da su upravo Ultras-i bili oni koji su prvi prešli tadašnju ratnu granicu sa navijačkim obilježjima i došli organizirano u Sarajevo. Na Koševu se pred oko 10000 gledatelja okupilo i oko 50-tak Ultras-a koji su se više nego odlično prikazali, ali ni njihovo gromoglasno navijanje nije pomoglo Zrinjevcima da zabilježe pobjedu. Zrinjski je poražen sa 2:1, a u tadašnjem sastavu Zrinjskog nastupio je i Blaž Baka Slišković, koji je sigurno jedan od najboljih igrača sa prostora bivše Jugoslavije.

Do početka 2000. godine navijači Zrinjskog obilaze sve stadione širom Bosne i Hercegovine na kojima nastupa Zrinjski, a dosta se radi i na marketingu, da bi tribine stadiona i dvorane izgledale ljepše. Napravljen je i dosta veliki broj barjaka, a baklje i dimne kutije postaju nezaobilazan dekor na utakmicama Plemića.

Godina 2000. ostat će upamćena po prvoj sezoni u kojoj su zajedno nastupili klubovi iz oba saveza (Bošnjačkog i Hrvatskog). Može se reći da je upravo u toj sezoni Zrinjski ostvari veliki uspjeh jer se plasirao po prvi put u jedan Europski Kup. Te godine Zrinjski je savladao Đerzelez Zenicu, te je svojim navijačima popularnim Ultras-ima po prvi put pokloni Europsku utakmicu.

Zrinjski je nastupao u Intertoto Kupu, a za protivnika je imao tadašnju Vastra Frolundu, dosta (ne)poznatu ekipu, predstavnika Švedske. Prva se utakmica igrala u švedskoj, a na njoj je bilo prisutno oko 1500 gledatelja. Zrinjski je tada imao i ogromnu podršku sa tribina. Oko 500 navijača Zrinjskog, mahom iz Švedske i ostalih skandinavskih zemalja pružao je gromoglasno podršku našem klubu. Navijanje je predvodila grupa od nekih 100-tinjak Ultras-a iz Skandinavije i Mostara. Nažalost Zrinjski je u toj prvoj utakmici poražen minimalno sa 1:0, što se ispostavilo, sa svim dovoljno Šveđanima da prođu u slijedeće kolo.

Uzvrat u Mostaru promatralo je preko 7000 gledatelja. Ultras-i su se okupili u dosta velikom broju (oko 2500) na Stajanju, ali ni njihovo gromoglasno navijanje nije pomoglo Plemićima da preskoče ovu prepreku. Krajnji rezultat ovog susreta glasio je 2:1, a radi gola u gostima Vastra Frolunda je nastavila takmičenje.

Narednih godina Ultras-i se okupljaju na gotovo svim utakmicama u kojima nastupa Zrinjski. Odlazi se organizirano na gostovanja u Bihać, Orašje, Tuzlu, Sarajevo, Banja Luku, Trebinje, Istočno Sarajevo, Široki brijeg, Posušje… Na domaćim utakmicama prave se odlične bakljade, koreografije i sve ono što ide u neku standardnu navijačku proceduru.

Godine 2005 Zrinjski po prvi put u povijesti grada na Neretvi donosi titulu prvaka države. Velika fešta po ulicama Mostara traje nekoliko dana, a posljednje kolo prvenstva na utakmici protiv Slavije iz Istočnog Sarajeva, donosi zasigurno jedno od najvećih bakljada u navijačkoj povijesti Bosne i Hercegovine. Na toj utakmici oko cijelog stadiona Ultras-i su zapali preko 400 baklji, prelijepo raspoređenih, a dešavanja sa te utakmice, odnosno bakljada bila je prikazivana u nekoliko navrata i na Eurosportu, vodećoj sportskoj TV kući u Svijetu.

Nakon veličanstvenog trijumfa Zrinjskog u Prvenstvu BiH, slijedilo je iskušenje u Europskoj Ligi prvaka. Za protivnika u prvom predkolu Zrinjski je dobio prvaka Luksemburga, klub pod imenom F91 Dudelange. Na gostovanje u daleki Luksemburg odlazi 100-tinjak Ultras-a, a osim ekipe iz Mostara, podršku Zrinjskom daju i navijači Zrinjskog iz Stuttgarta, Munchena, Dizedorfa… Na žalost svih navijača Zrinjskog već u tom prvo predkolu Zrinjski se oprašta od Europe, ali okreće se Premier ligi i novim iskušenjima koje donosi domaće prvenstvo.Jačina navijačke grupe zasigurno se najbolje vidi po izgledu samih tribina. Zadnjih godina tribina na kojoj su smješteni Ultras-i izgleda fenomenalno. Razlog leži u ljudima zaduženim za transparente u Klubu navijača ''Ultras-Zrinjski'' Mostar. Sami počeci su bili dosta teški, ali na sreću članovi KN su zasukali rukava i napravili više manjih transparenta dimenzija 2 do 3 metra, koji prelijepo izgledaju postavljeni na ogradi koja dijeli stajanje od terena. Zadnjih par godina gotov svaki kvart Mostara, odnosno svaka podgrupa pravi što ljepši transparent.

Do sada sa lijepim transparentima mogu se pohvaliti Ultrasi iz mostarskih naselja: Balinovac, Vatikan, Omladinska (CHS), Centar 2, Šantićeva, Bakijina Luka…

Osim ovih ''kvartovskih'' transparenta dosta lijepe transparente nose i podružnice Ultras-a iz Čitluka, Čapljine… Ipak, ne smijemo da ne napomenemo dosta loš odnos pojedinaca prema svemu ovome. Posebice kada je riječ o bakljadama, pojedinci u više navrata izazvali su bacanjem baklji, uništenje pojedinih dosta lijepih transparenata, a u narednom periodu sigurno da će se dosta pažnje posvetiti upravo tome.

Također valja istaknuti kako Ultrasi idu i na gotovo sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije, koju smatraju i svojom domovinom, mada često i ne idu u tako velikom broju.

PODGRUPE I PODRUŽNICE

Podgrupe



  • ECP (Executive City Patrole)
  • Ultras Avenija
  • Eagles Vatikan
  • Ultras Centar 2
  • Ultras Bijelo Polje
  • WMC (West Mostar Crew)
  • EŠM (Ekipa Šantićeva Mostar)
  • CHS (Chicago street)
  • Ekipa Bakijina luka
  • Ultras Bijeli brijeg
  • Ultras Rodoč
  • Ultras Harlem


Podružnice



  • Klub navijača "Ultras Zrinjski" - podružnica Čapljina
  • Klub navijača "Ultras Zrinjski" - podružnica Stolac
  • Klub navijača "Ultras Zrinjski" - podružnica Beč
  • Klub navijača "Ultras Zrinjski" - podružnica Skandinavija
  • Klub navijača "Ultras Zrinjski" - podružnica Čitluk

THE BEST OF ULTRAS MOSTAR

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 20071107092126
(često osporavan postupak navijača Zrinjskog, ali ovo je znak Ultrasa, a ne Ustaša)

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Dsc03979ua5


ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Img3132smalljb6
(jedan od brojnih transparenata popularnih Ultrasa)


(navijanje na derbiju protiv Veleža)


(legendarna bakljada na proslavi titule 2005. godine, nekoliko puta puštena i na Eurosportu)


(povratak Ultrasa na stajanje, nakon dužeg bojkotiranja domaćih utakmica)



Zadnja promjena: serious_sam; sub lis 25, 2008 5:34 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam sub lis 25, 2008 4:49 pm

DANAS PROTIV SLAVIJE!



Plemići će danas na svom travnjaku dočekati Slaviju i
ukoliko pobjede (u šta nitko i ne sumnja) otići će na velikih sedam
bodova prednosti ispred sutrašnjeg protivnika. Situacija je takva da je
Zrinjski veliki favorit na stadionu pod Bijelim brijegom, bez obzira na
ime protivnika tako da su svi u klubu optimistični pred sutrašnji meč.


Cijena boda osvojenog u Posušju itekako je skupo plaćena, tako da
će Plemići sutra protiv Slavije istrčati bez Serdarušića koji je
zaradio treći žuti karton, te Žižovića koji je povrijeđen. Ako još tome
dodamo ozljedu Muse, te nedovoljno oporavljenog Puljiza, onda je pred
stručnim stožerom težak zadatak da sastavi momčad. Kako sada stvari
stoje Plemići će sutra istrčati u slijedećem sastavu:


Melher, Žuržinov, Šunjić, Ivanković, Nikolić, Aničić, Đurić, Sušić, Stojanović, Selimović i Kordić.


U dosadašnjim susretima Zrinjski i Slavija sastali su se osam puta i
Plemići su u maloj prednosti jer su zabilježili 4 pobjede, tri poraza i
jedan neodlučen rezultat uz gol razliku 14:12. Susret Zrinjski-Slavija
igra se sutra (subota) sa početkom u 17 sati, a suci meča su glavni
Paradžik (Ljubuški) sa pomoćnicima Alispahićem (Zenica) i
Kuljaninovićem (Banovići).


Ono što još vrijedi istaći za sutrašnju utakmicu jeste humanitarna
akcija KN Ultras Zrinjski čiji će pripadnici uoči utakmice postaviti
kutije u kojima će se prikupljati pomoć za našeg sugrađanina Stanka
Drmaća.




http://zrinjski.poslovnica.info




---------------------------------------------------------------------------------------




Danas se očekuje odlična utakmica na koju definitnvo idem. Očekuje se gromoglasna podrška Ultrasa, jer je vrijeme lijepo, i nema apsolutno nikakve prepreke da ovo bude još jedno ugodno popodne! ZRINJSKI MOSTAR!
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam ned lis 26, 2008 4:08 pm

Inače, jučerašnja utakmica je bila vrlo dobra! Pobjeda od 3 0 nad Slavijom i bijeg na sedam bodova. Jesenski prvaci!

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Zs243tq5

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 200806051688670218mg145zf8

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Img6828zrinj120jq

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Img6829zrinj139wj

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 1384xy9un3

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Index

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Index

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Index

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Index

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Ss856607sx2

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Img3302smallrh8ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH W640

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Img3345smallic5

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Normal4145un7nu3

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 19032008fh1

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Pict0063ru4smallfi4

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 0158ry5

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Slika008zj6

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 0085yr3

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Emyf0

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 2222qi2


ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 20z4ayx

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Dsc00359cq6

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH I132920_grafitt

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Dsc03979ua5

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Spa0316fu1

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Spa0240bm8

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Zrinjskileokos2028329re2
(valja istaknuti kako je ovo iz dvorane, za vrijeme bojkotiranja nogometnog kluba)
ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH 004cx3
(utakmica u Vaduzu)
ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Ss854935vn9
(još uvijek Vaduz)
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  Menager_1 ned lis 26, 2008 4:16 pm

Mozes ti Ultrase slobodno prebacit u Hrvatsku tifo scenu,jer su Hrvati...i nezasluzuju da budu u ostalim kamol u BiH...Mislim da ce se Laf samnom sloziti...

a a a

Menager_1

Broj postova : 8
Join date : 25.10.2008
Age : 33
Lokacija : Kraljevski grad,grad slucaj,grad KNIN!

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam ned lis 26, 2008 4:37 pm

S tobom se apsolutno slažem, pa eto nek bude odluka administratora, mislim da pripadaju hrvatskoj navijačkoj sceni, unatoč tome što Zrinjski igra u BiH.
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  FilipVG ned lis 26, 2008 5:22 pm

Također podržavam to da se Ultrasi prebace jer u Hrvatsku navijačku scenu. Gledao sam bar oko 10-tak videa od Ultrasa i uvijek su izražavali da su Hrvati i da priznaju samo jednu zemlju - Hrvatsku! a
FilipVG
FilipVG

Broj postova : 9
Join date : 25.10.2008
Age : 31
Lokacija : VG

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  jasmin93 ned lis 26, 2008 6:31 pm

Htjeli vi priznati ili ne, vi živite u BiH, večina vas se tu rodila i večina ima samo to državljanstvo... Vi ste Bosanci katoličke vjeroispovjesti, samo što vas to boli, pa nečete da priznate Wink

btw. Nemoj te se uvrijedit Wink
jasmin93
jasmin93

Broj postova : 54
Join date : 25.10.2008
Age : 31
Lokacija : Sarajevo, Bosna i Hercegovina

http://www.fmbosnia.com/forum

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam ned lis 26, 2008 7:17 pm

A vi Bošnjaci ste jedini narod koji miješaju vjeru i nacionalnost. Wink Bez uvrede...
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  jasmin93 ned lis 26, 2008 7:37 pm

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048

Aj nečemo se svađat, vi ste sve naj ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048
jasmin93
jasmin93

Broj postova : 54
Join date : 25.10.2008
Age : 31
Lokacija : Sarajevo, Bosna i Hercegovina

http://www.fmbosnia.com/forum

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  FilipVG ned lis 26, 2008 8:01 pm

"Bosanac" nije nacionalnost. To je ko Dalmatinac, Slavonac, Hercegovac itd...
Federacija Bosne i Hercegovina oblik države u kojoj su 3 ravnopravna naroda - Hrvati, Bošnjaci i Srbi, iako bi mogli izdvojio Srbe, jer oni imaju svoju Republiku Srpsku u BiH.

Svim tim "bosancima katoličke vjeroispovijesti", kako ih ti jasmine nazivaš, u domovnici piše da su Hrvati, neki imaju i državljanstvo Bosne i Hercegovine, a neki ne. No dobro, nećemo sad o tome, jer ovo nije mjesto za to. Vratimo se temi...
FilipVG
FilipVG

Broj postova : 9
Join date : 25.10.2008
Age : 31
Lokacija : VG

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  serious_sam ned lis 26, 2008 8:11 pm

jasmin93 je napisao/la:ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048

Aj nečemo se svađat, vi ste sve naj ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048

Ma np, nećemo se svađat, al si ostao bez komentara... Very Happy Nema veze, bez svađe... Nisam ja rekao da smo mi išta bolji od vas ni da smo naj... Very Happy
serious_sam
serious_sam

Broj postova : 64
Join date : 25.10.2008
Lokacija : Mostar, Hercegovina

http://www.cro-manager.com

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  jasmin93 uto lis 28, 2008 12:44 am

serious_sam je napisao/la:
jasmin93 je napisao/la:ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048

Aj nečemo se svađat, vi ste sve naj ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A048

Ma np, nećemo se svađat, al si ostao bez komentara... Very Happy Nema veze, bez svađe... Nisam ja rekao da smo mi išta bolji od vas ni da smo naj... Very Happy

Nisam ostao bez komentara, imao bi mnogo toga reči, al bi time ovaj forum odveo u ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH A092, a ovo nije ni vrijeme ni mjesto za to ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Dirol
jasmin93
jasmin93

Broj postova : 54
Join date : 25.10.2008
Age : 31
Lokacija : Sarajevo, Bosna i Hercegovina

http://www.fmbosnia.com/forum

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  arkadaš uto stu 04, 2008 11:10 pm

neloši su ovi ultrasi ...


evo da pohvalim članove jasmina93 i seriousa sama što su sami riješili problem međusobno bez posljedica
svaka čast
arkadaš
arkadaš

Broj postova : 13
Join date : 25.10.2008
Age : 30
Lokacija : Tribunj,Hrvatska

[Vrh] Go down

ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH Empty Re: ULTRAS MOSTAR - najbolja i najorganiziranija navijačka skupina u BiH

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.